Ta witryna wykorzystuje pliki cookie do celów związanych z funkcjami, komfortem użytkowania i analizą. Klikając „Zmień“ możesz w każdej chwili modyfikować ustawienia plików cookie. Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie plików cookie, kliknij „Akceptuję“.

Zmień
Doradcy techniczno-handlowi

Doradcy techniczno-handlowi

Zespół doradców techniczno-handlowych oraz serwisantów fabrycznych Buderus jest wsparciem dla naszych Autoryzowanych Partnerów Handlowych.

Aby skontaktować się z przedstawicielem z Państwa regionu prosimy wybrać odpowiednie województwo.

Województwo Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie
Rafał Jędruch
tel. 509 238 667
e-mail: rafal.jedruch@buderus.pl

Województwo Lubuskie

Lubuskie
Marek Wojciechowicz
tel. 519 317 209
e-mail: marek.wojciechowicz@buderus.pl

Marek Majewski
tel. 602 417 157
e-mail: marek.majewski@buderus.pl

Województwo Opolskie

Opolskie
Bartłomiej Białowicz
tel. 519 317 217
e-mail: bartlomiej.bialowicz@buderus.pl

Rafał Solak
tel. 500 029 812
e-mail: rafal.solak@buderus.pl

Województwo Dolnośląskie

Dolnośląskie
Bartłomiej Białowicz
tel. 519 317 217
e-mail: bartlomiej.bialowicz@buderus.pl

Rafał Solak
tel. 500 029 812
e-mail: rafal.solak@buderus.pl

Województwo Podlaskie

Podlaskie
Marek Stankiewicz
tel. 519 317 208
e-mail: marek.stankiewicz@buderus.pl

Województwo Kujawsko-Pomorskie

Kujawsko-Pomorskie
Agnieszka Michalska
tel. 509 238 653
e-mail: agnieszka.michalska@buderus.pl

Grzegorz Kaszlewicz
tel. 509 395 485
e-mail: grzegorz.kaszlewicz@buderus.pl

Województwo Pomorskie

Pomorskie
Agnieszka Michalska
tel. 509 238 653
e-mail: agnieszka.michalska@buderus.pl

Grzegorz Kaszlewicz
tel. 509 395 485
e-mail: grzegorz.kaszlewicz@buderus.pl

Województwo Warmińsko-Mazurskie

Warmińsko-Mazurskie
Marek Stankiewicz
tel. 519 317 208
e-mail: marek.stankiewicz@buderus.pl

Województwo Mazowieckie

Mazowieckie
Łukasz Trzpiot
tel. 510 291 039
e-mail: lukasz.trzpiot@buderus.pl

Bartłomiej Solecki
tel. 784 620 344
e-mail: bartlomiej.solecki@buderus.pl

Andrzej Glegoła
tel. 784 619 810
e-mail: andrzej.glegola@buderus.pl

Województwo Łódzkie

Łódzkie

Anna Wojtaszewska
tel. 519 317 204
e-mail: anna.wojtaszewska@buderus.pl

Województwo Wielkopolskie

Wielkopolskie
Marek Wojciechowicz
tel. 519 317 209
e-mail: marek.wojciechowicz@buderus.pl

Marek Majewski
tel. 602 417 157
e-mail: marek.majewski@buderus.pl

Województwo Lubelskie

Lubelskie
Maciej Michalski
tel. 515 289 646
e-mail: maciej.michalski@buderus.pl

Województwo Świętokrzyskie

Świętokrzyskie
Maciej Zapała
tel. 509 238 671
e-mail: maciej.zapala@buderus.pl

Województwo Podkarpackie

Podkarpackie
Sławomir Bocek
tel. 500 043 473
e-mail: slawomir.bocek@buderus.pl

Województwo Małopolskie

Małopolskie
Grzegorz Janawa
tel. 602 417 182
e-mail: grzegorz.janawa@buderus.pl

Województwo Śląskie

Śląskie
Paweł Kaptur
tel. 696 924 396
e-mail: pawel.kaptur@buderus.pl

Dariusz Wawro
tel. 506 124 146
e-mail: dariusz.wawro@buderus.pl