Divizia Buderus

Divizia Buderus

Pentru a beneficia cât mai mai rapid de produsele și serviciile oferite de Buderus, ne puteți contacta la următoarele adrese:

Robert Bosch SRL
Str. Horia Macelariu 30-34, Sector 1, Cod 013937, Bucuresti
Tel. 021.405.75.00
Fax. 021-233.67.50
office@ro.buderus.com

Director vanzari:
Dipl. Ing. Dan Antonescu
dan.antonescu@ro.buderus.com

Zona Sud – București, Ilfov
Petre Preda
Tel. 0723.330.640
petre.preda@ro.buderus.com

Zona Centrala – Brașov, Harghita, Covasna, Prahova, Dâmbovița, Argeș, Buzău
Ciprian Puiu
Tel. 0724.202.395
ciprian.puiu@ro.buderus.com

Zona Est si Rep. Moldova – Iași, Suceava, Botoșani, Neamț, Bacău, Vaslui, Vrancea, Galați, Brăila
Ioan Iacob
Tel: 0735.316.851
ioan.iacob@ro.buderus.com

Zona Sud Est – Constanța, Tulcea, Călărași, Ialomița, Giurgiu, Teleorman, Olt, București
Florin Stanescu
Tel. 0724.206.412
florin.stanescu@ro.buderus.com

Zona Sud Vest – Timiș, Arad, Bihor, Caraș Severin, Mehedinți, Dolj
Arpad Balogh
Tel. 0723.359.271
arpad.balogh@ro.buderus.com

Zona Nord Vest – Cluj, Sibiu, Hunedoara, Vâlcea, Gorj
Mihai Tampescu
Tel. 0731.490.709
mihai.tampescu@ro.buderus.com

Zona Centru Nord – Maramures, Bistrița-Năsăud, Mureș, Cluj
Claudiu Stoia
Tel. 0730.012.672
claudiu.stoia@ro.buderus.com

Zona Nord Vest – Satu Mare, Sălaj, Cluj, Alba
Sorin Melean
Tel. 0722.315.287
sorin.melean@ro.buderus.com