Deze website gebruikt cookies voor functie-, comfort- en statistiekdoeleinden. Met een klik op „Wijzigen” kunt u de cookie-instellingen altijd wijzigen. Als u met het gebruik van cookies akkoord gaat, klik dan op „Akkoord”.

Wijzigen
Samenwerken met Buderus

Samenwerken met Buderus

Onderaan vindt u een overzicht dat u wegwijs maakt in de verschillende aanspreekpunten binnen ons bedrijf.

Neem gerust contact met ons op via het online formulier . Wij brengen u in contact met uw technisch-commercieel vertegenwoordiger van Buderus.

Uw vertegenwoordiger is uw eerste aanspreekpunt en hij/zij staat steeds paraat voor al uw vragen: vanaf de keuze van het juiste systeem tot aan het onderhoud. Hieronder vindt u de contactgegevens van alle Buderus vertegenwoordigers.

Nederlandstalige vertegenwoordigers:

  • Wim Declercq: 0471 92 41 42 / wim.declercq@buderus.be
  • Kevin Houwen: 0479 95 92 70 / kevin.houwen@buderus.be
  • Michel Mols: 0471 25 03 75 / michel.mols@buderus.be
  • Rob Slangen: 0475 57 96 09 / rob.slangen@buderus.be
  • Tom Stockx: 0471 97 14 54 / tom.stockx@buderus.be
  • Jannick Van Keer: 0473 68 89 02 / jannick.vankeer@buderus.be

Franstalige vertegenwoordigers:

  • Pascal Cheron: 0477 57 16 02 / pascal.cheron@buderus.be
  • Olivier Galvan: 0479 66 93 09 / olivier.galvan@buderus.be
  • Marc Marbaix: 0499 77 76 12 / marc.marbaix@buderus.be
  • Claude Stefanato: 0495 26 96 30 / claude.stefanato@buderus.be

We raden u aan om rechtstreeks contact op te nemen met het filiaal in uw buurt.

Filialen

Heverlee
Ambachtenlaan 42a
3001 Heverlee
tel: 016 / 40 30 20
fax: 016 / 40 04 06
Online contactformulier

Herentals
Toekomstlaan 11
2200 Herentals
tel: 014 / 28 64 60
fax: 014 / 22 55 44
Online contactformulier

Deinze (Nazareth)
Venecoweg 11
9810 Deinze (Nazareth)
tel: 09 / 381 13 00
fax: 09 / 381 13 01
Online contactformulier

Gosselies
rue Louis Blériot 40-42
6041 Gosselies
tel: 071 / 25 81 50
fax: 071 / 25 81 55
Online contactformulier

De experten van onze offertedienst ondersteunen u bij verlegplannen voor vloerverwarming en bij het berekenen van ventilatie- , PV- of cascadesystemen

  • U kan de Nederlandstalige offertedienst bereiken per telefoon (014 28 64 88) of via het online formulier .
  • U kan de Franstalige offertedienst bereiken per telefoon (071 25 81 57) of via het online formulier .

  • Voor de prijslijsten kan u de dienst Marketing contacteren via het online formulier . De gevraagde documentatie zal daarna zo snel mogelijk per post verstuurd worden.
  • Onze brochures kunt u gratis bestellen via het Buderus Partner Programma .